Kristfest Young 2020

Kristfest Young 2020

 1.8. - 5.8.2020

Rekreační středisko Immanuel

5. ročník festivalu pro děti ve věku od 10 do 15 let

 

Všichni doufáme a přejeme si, aby se letošní festivaly Kristfest uskutečnily. Pokračujeme v přípravách a spouštíme registraci na Kristfest Young. Pokud máte jakoukoliv obavu ohledně vývoje, chceme vás ujistit, že v případě zrušení nebo i vašich obav můžete letos vaši účast na akci zrušit se 100% návratností peněz. Návratnost 100 % bude platit do 14 dnů před akcí. Vývoj sledujeme v návaznosti na nařízení vlády a podle něj budeme včas reagovat.

Víme, že tato doba není pro nikoho z nás jednoduchá, zatím to vypadá, že radovat se budou moci jen letošní maturanti :) Ale přesto věříme, že letošní Kristfest Young se uskuteční a my se na něj ve vší síle připravujeme a těšíme se!!!

Letos je téma BOŘICI MÝTŮ - ano, v křesťanství koluje mnoho mýtů, kterým často věříme. Například - být křesťanem znamená žít život v utrpení. Musím být hodný, aby mě měl Bůh rád. Když budu křesťan, nebudu mít žádné problémy!!! Dosaďme si tam cokoliv. Mýty o nás, o Bohu, o církvi, o vztazích, o životě... Bůh si ale pro nás připravil život beze strachu. Nejsme vázáni ničím, co není pravda. A právě proto se některým mýtům budeme letos věnovat a zkusíme je vyvrátit :)

Hlavním řečníkem je letos vedoucí mládeže v Birminghamu Francois Clain, kterého už jsme jednou na Kristfest Youngu měli jako člena Kirkova týmu!!! Přijede s manželkou Kristinou, která povede některé semináře.

 

Další podmínky:

PŘIHLÁŠKA JE PLATNÁ AŽ PO ŘÁDNÉM ZAPLACENÍ CELÉ ČÁSTKY.

PŘEPLATKY DO HODNOTY 50,- SE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEBUDOU VRACET, PROTO PROSÍME PEČLIVĚ SI ZKONTROLUJTE ČÁSTKU, KTEROU ODESÍLÁTE.

Budeme se maximálně snažit vyhovět vašim požadavkům na ubytování a zařazení dětí do týmů, ale v krajním případě se může stát, že vám nebudeme moci vyhovět.

 

ODESLÁNÍM PŘIHLÁŠKY ÚČASTNÍK POTVRZUJE, ŽE BYL S TĚMITO PODMÍNKAMI SEZNÁMEN A SOUHLASÍ S NIMI.

 

kontakt na registraci: 

Kristýna Pešková a Mika Králová - young@kristfest.cz

http://kristfest.cz/kfy/

01.08.2020 - 05.08.2020

Organizuje OMAC

Registrace od 05.04.2020 do 01.05.2020

Informace

Ke stažení

Přihláška