Pobyt pro nezadané - Podzim Černá hora 2019

Zveme Vás na další z pobytů pro nezadané, pro všechny SINGLES od 25 let. Pobyt je určený výhradně pro věřící z protestantských církví. Náš pobyt není seznamka, protože si uvědomujeme, že SINGLES mají ve svém životě i další otázky a potřeby než jenom hledání životního partnera. Chceme vytvořit atmosféru, kdy se nezadaní mohou sejít spolu, sdílet své zkušenosti, otázky, hledání a duchovně načerpat.

Na tento pobyt přijedou následující služebníci AC: pastor AC Hodonín Bohuslav CUPAL s manželkou (stálice jako Flekovy a Mikyskovy nemusím představovat). Do programu také zařadíme oddělená setkání pro muže a ženy s možností dotazů.

Sejdeme se od pátku 25.10.2019 (začínáme večeří) do pondělí 28.10.2019 (končíme obědem) v rekreačním středisku Word of Life v Černé Hoře u Blanska (www.wordoflife.cz). Spát budeme všichni na budově, rozdíl v ceně je pouze daný tím, zda budete nebo nebudete chtít lůžkoviny a povlečení. Levnější varianta znamená, že prostěradlo, polštář a spacák si přivezete sebou.

Znovu obědy nebudeme řešit vlastním vařením, ale prostřednictvím restaurace, která bude jídlo dovážet. Snídaně  večeře si budeme vařit společně sami, každý z vás přiloží ruku k dílu.

Budeme se tedy těšit na společně strávené chvíle.

25.10.2019 - 28.10.2019

Organizuje Apoštolská církev

Registrace od 25.09.2019 do 20.10.2019

Informace

Ke stažení

Přihláška