Pobyt pro nezadané SEDLOŇOV 2018

Plakát na pobyt

Znovu zveme na pobyt pro nezadané pro všechny SINGLES od 25 let. Pobyt je určený výhradně pro věřící z protestantských církví. Náš pobyt není seznamka, protože si uvědomujeme, že SINGLES mají ve svém životě i další otázky a potřeby než jenom hledání životního partnera. Chceme vytvořit atmosféru, kdy se nezadaní mohou sejít spolu, sdílet své zkušenosti, otázky, hledání a duchovně načerpat.

Na tento pobyt přijedou následující služebníci AC: senior AC Lumír Folvarčný, pastorský pár z AC Kopřivnice manželé Jiří a Lenka Kostelníkovi a tradičně manželé Flekovi, pastorský pár z AC Kolín. Manžele Kostelníkovy znáte již z minulého pobytu, mají na srdci nezadané a rádi s námi budou trávit svůj čas.

Sejdeme se od čtvrtka 7.6.2018 (začínáme večeří) do neděle 10.6.2018 (končíme obědem) v horské chatě Roubenka (www.chataroubenka.cz). Ke spaní si sebou nemusíte brát nic, vše bude zajištěno na chatě. Místo je zasazené do Orlických hor, krásná příroda kolem a možnosti na výlety a další vyžití. Výlet a odpočinkovou akci připravujeme.

Poprvé obědy nebudeme řešit vlastním vařením, ale v blízké restauraci. Snídaně  večeře si budeme sami, každý z vás přiloží ruku k dílu.

Budeme se tedy těšit na společně strávené chvíle v pro nás nových prostorách a zase jiném prostředí.

07.06.2018 - 10.06.2018

Organizuje Apoštolská církev

Registrace od 12.05.2018 do 02.06.2018

Informace

Přihláška