Pobyt pro nezadané jaro 2017

POBYT PRO NEZADANÉ

Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY JSME MUSELI UKONČIT REGISTRACI DŘÍVE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

VOLNÁ KAPACITA JE JIŽ POUZE PRO BRATRY NA PODLAZE.

 

POBYT PRO NEZADANÉ

 Znovu zveme na pobyt pro nezadané pro všechny SINGLES od 25 let. Pobyt je určený výhradně pro věřící z protestantských církví. Náš pobyt není seznamka, protože si uvědomujeme, že SINGLES mají ve svém životě i další otázky a potřeby než jenom hledání životního partnera. Chceme vytvořit atmosféru, kdy se nezadaní mohou sejít spolu, sdílet své zkušenosti, otázky, hledání a duchovně načerpat.

Na tento pobyt přijedou kromě stabilních služebníků manželů Folvarčných a Flekových také misionáři americké letniční církve Assemblies of God, manželé Petr a Jana Kozicovi. Mají velice silnou službu dochovního poradenství, jejich služba je provázená duchovními dary a vhledem do různých situací. Peter také rozjíždí v rámci AC službu mužům a konference pouze pro muže.

Sejdeme se od pátku 5.5.2017 (začínáme večeří) do pondělí 8.5.2017 (končíme obědem) ve středisku Rychta v obci Krásensko - napůl cesty mezi Blanskem a Vyškovem (http://www.lipka.cz/rychta-uvod?idm=26)

Nabízíme vám celkem 3 varianty ubytování. Věnujte pozornost typu ubytování, který si zvolíte, rozdíl v ceně je i v tom, zda chcele lůžkoviny či nikoliv. Poslední typ ubytování na podlaze pódia nabízíme pouze mužům.

Vařit si budeme sami, každý z vás přiloží ruku k dílu.

Pobyt je trochu dražší, než v minulosti, ale je to vykoupené lepšími prostory a atraktivním okolí Moravského krasu.

Budeme se tedy těšit na společně strávené chvíle v pro nás nových prostorách a zase jiném prostředí.

05.05.2017 - 08.05.2017

Organizuje Apoštolská církev

Registrace od 18.03.2017 do 30.04.2017

Informace

Přihláška