Pobyt pro nezadané jaro 2017

POBYT PRO NEZADANÉ

POBYT PRO NEZADANÉ

 Znovu zveme na pobyt pro nezadané pro všechny SINGLES od 25 let. Pobyt je určený výhradně pro věřící z protestantských církví. Náš pobyt není seznamka, protože si uvědomujeme, že SINGLES mají ve svém životě i další otázky a potřeby než jenom hledání životního partnera. Chceme vytvořit atmosféru, kdy se nezadaní mohou sejít spolu, sdílet své zkušenosti, otázky, hledání a duchovně načerpat.

Na tento pobyt přijedou kromě stabilních služebníků manželů Folvarčných a Flekových také misionáři americké letniční církve Assemblies of God, manželé Petr a Jana Kozicovi. Mají velice silnou službu dochovního poradenství, jejich služba je provázená duchovními dary a vhledem do různých situací. Peter také rozjíždí v rámci AC službu mužům a konference pouze pro muže.

Sejdeme se od pátku 5.5.2017 (začínáme večeří) do pondělí 8.5.2017 (končíme obědem) ve středisku Rychta v obci Krásensko - napůl cesty mezi Blanskem a Vyškovem (http://www.lipka.cz/rychta-uvod?idm=26)

Nabízíme vám celkem 3 varianty ubytování. Věnujte pozornost typu ubytování, který si zvolíte, rozdíl v ceně je i v tom, zda chcele lůžkoviny či nikoliv. Poslední typ ubytování na podlaze pódia nabízíme pouze mužům.

Vařit si budeme sami, každý z vás přiloží ruku k dílu.

Pobyt je trochu dražší, než v minulosti, ale je to vykoupené lepšími prostory a atraktivním okolí Moravského krasu.

Budeme se tedy těšit na společně strávené chvíle v pro nás nových prostorách a zase jiném prostředí.

05.05.2017 - 08.05.2017

Organizuje Apoštolská církev

Registrace od 18.03.2017 do 30.04.2017

Informace

Přihláška